Nerelerdeyiz

ücretsiz kargo

pazar yerlerinden yapacağınız ₺500 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo

aynı gün kargo

hafta içi 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda

mağaza indirimi

pazar yerlerinde bizi takip edin kullanabileceğiniz indirim kuponu kazanın

bizimle iletişime geç

0552 177 74 14
f.bitessnacks@gmail.com​

BİLMEK İSTEYEBİLECEĞİNİZ ŞEYLER

Her geçen gün ürün gamını genişleten, her yaş grubundan tüketicisinin bulunduğu temiz içerikli ve sağlıklı atıştırmalıkların yanı sıra spor yapanlar için hazırlanmış protein değeri yüksek atıştırmalıklar da üreten bir girişimizdir. Ayrıca, sağlıklı atıştırmalıklar serimizin içeriği vegan tüketicilerimiz de düşünülerek hazırlanmıştır.
Ara öğünlerinize besin değeri yüksek atıştırmalıklar eklemek isterseniz, aniden gelen tatlı ve açlık isteğinizi bastırmak isterseniz, spor yapıyor ve gerekli takviyeleri pratik kullanmak isterseniz ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.
Trendyol, Hepsiburada, Instagram profilimizde (fitbitestrofficial) ve profilimizde sabitlenmiş seçili satış noktalarında bulabilirsiniz.
Sağlıklı bir sindirim sistemi ve bağırsak fonksiyonlarınızı düzenlemesi için oldukça önemlidir. Ayrıca, glisemik indeksi düşük olduğu için kan şekerini düzenler. Diyet yapanlar için de harika bir besin kaynağıdır.
Doğal bitkisel lif kaynakları mevcuttur.
Günün her saati Fit Bites tüketmek için en iyi zamandır.
Sağlıklı atıştırmalıklar serimiz hamile ve emzirenler için uygundur. Ancak, doktorunuza danışmadan tüketmeyiniz.
2 yaş üstü çocuklar sağlıklı atıştırmalıklar serimizi rahatlıkla tüketebilir.
Ürün paketlerimizin arka yüzünde gerekli bilgiler verilmiştir. Ayrıca, sitemizde her ürün için gerekli bilgiler eklenmiştir. İletişim kanallarımızdan ve Instagram hesabımızdan merak ettiğiniz her şey için yardımcı olamaya hazırız.
Sağlıklı atıştırmalıklar grubumuzda şeker ve türevleri kullanılmıyor. Sadece HURMA ÖZÜ ile tatlandırılıyor.
Diyabet hastası tüketicilerimiz bütün ürünlerimizi rahatlıkla tüketebilir. Ancak, porsiyon bilgilerinizle ilgili lütfen doktorunuza danışınız.